CZY ROZPOZNAJESZ TYCH MĘŻCZYZN? – Policja Zielona Góra

CZY ROZPOZNAJESZ TYCH MĘŻCZYZN?

Data publikacji 10.06.2022

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze poszukuje 2 mężczyzn, którzy w nocy 17 marca 2022 roku na Placu Matejki w Zielonej Górze ukradli samochód osobowy marki Seicento, który następnie rozbili i porzucili na ulicy Dekoracyjnej. Wszystkich z Państwa, którzy rozpoznają mężczyzn na zdjęciach prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z zielonogórską komendą.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej  Policji w Zielonej Górze prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży i zniszczenia samochodu osobowego marki Seicento  w nocy 17 marca 2022 roku na Placu Matejki w Zielonej Górze. Dwaj młodzi mężczyźni przejechali skradzionym samochodem w okolice skrzyżowania ulicy Dekoracyjnej i ulicy Zjednoczenia, gdzie rozbili pojazd i go porzucili.   

Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjanta prowadzącego postępowanie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku podejrzewanych o kradzież samochodu. 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przy ulicy Partyzantów 40, telefoniczny pod numerami: 47 7952187,  47 7952150 lub z dyżurnym jednostki pod numerem 47 7952411 bądź mailowy: sekretariat.doch.kmp_zgora@go.policja.gov.pl.

Komenda Miejskiej Policji w Zielonej Górze: https://zielona-gora.policja.gov.pl/go2/serwis-informacyjny/aktualnosci/41855,CZY-ROZPOZNAJESZ-TYCH-MEZCZYZN.html

Obrazek domyślny
Policja Zielona Góra