WINOBRANIOWY GOSPODARZ MIASTA – BACHUS – ODWIEDZIŁ ZIELONOGÓRSKICH POLICJANTÓW – Policja Zielona Góra

WINOBRANIOWY GOSPODARZ MIASTA – BACHUS – ODWIEDZIŁ ZIELONOGÓRSKICH POLICJANTÓW

Data publikacji 08.09.2022

To już wieloletnia tradycja, że podczas Winobrania sam Bachus, który w tym czasie „rządzi” miastem odwiedza również zielonogórskich policjantów. Dzisiaj spotkał się z Komendantem Miejskim Policji w Zielonej Górze młodszym inspektorem Maciejem Sipkiem oraz policjantami pracującymi w Winobraniowym Sztabie.

Od kilku dni Zielona Góra obchodzi swoje doroczne święto – Winobranie. Zielonogórscy policjanci jak zawsze z oddaniem pełnią służbę i dbają o bezpieczeństwo wszystkich uczestników imprez winobraniowych. Bachus – winobraniowy włodarz miasta osobiście, jak co roku przybył do zielonogórskiej komendy żeby podziękować za to zaangażowanie policjantom.   

Bachusa wraz z towarzyszącymi mu Bachantkami, przywitał Komendant Miejski Policji w Zielonej Górze młodszy inspektor Maciej Sipek. Szef zielonogórskich policjantów i obecny włodarz miasta rozmaili o tym co dzieje się w mieście podczas Winobrania oraz o zadaniach policjantów podczas tej największej miejskiej imprezy w naszym województwie.

Na zakończenie swojej wizyty Bachus odwiedził różne wydziały jednostki, gdzie robił sobie pamiątkowe zdjęcia z policjantami i pracownikami Policji oraz tradycyjnie sprawdził co dzieje się w Sztabie Winobraniowym, który koordynuje pracę winobraniowych policyjnych patroli.

Komenda Miejskiej Policji w Zielonej Górze: https://zielona-gora.policja.gov.pl/go2/serwis-informacyjny/aktualnosci/42819,WINOBRANIOWY-GOSPODARZ-MIASTA-BACHUS-ODWIEDZIL-ZIELONOGORSKICH-POLICJANTOW.html

Policja Zielona Góra
Policja Zielona Góra