ZIELONOGÓRSCY POLICJANCI TAKŻE POSADZILI DRZEWA W CZASIE AKCJI „800 DRZEW NA 800-LECIE” – Policja Zielona Góra

ZIELONOGÓRSCY POLICJANCI TAKŻE POSADZILI DRZEWA W CZASIE AKCJI „800 DRZEW NA 800-LECIE”

Data publikacji 07.11.2022

Zielonogórscy policjanci są częścią naszego miasta i zawsze chętnie uczestniczą w działaniach społecznych czy akcjach charytatywnych. Dlatego z wielką radością wzięli udział w wielkiej akcji „800 drzew na 800-lecie” i w sobotę (05.11.) posadzili trzy lipy na ulicy Zjednoczenia.

Policjantki, policjanci i pracownicy z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze są częścią tego miasta i powiatu. Większość z nas tutaj mieszka i zależy nam, żeby nasze miasto było coraz piękniejsze i bardziej przyjazne mieszkańcom. Dlatego zielonogórscy policjanci od wielu lat zawsze chętnie uczestniczą w działaniach społecznych czy akcjach charytatywnych w naszym mieście.

Akcja „800 drzew na 800-lecie” zorganizowana przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Zielonej Górze spotkała się z dużym zainteresowaniem mieszkańców. W minioną sobotę (05.11.) pierwszy dzień sadzenia przygotowanych drzew zebrał wielu mieszkańców i przedstawicieli instytucji. Także policjanci posadzili trzy piękne lipy przygotowane przez pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej.

W imieniu wszystkich policjantek, policjantów i pracowników Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze drzewa posadzili  komisarz Krzysztof Marciniak – Naczelnik Wydziału Sztab Policji, starszy sierżant Daria Kramska i starszy sierżant Szymon Witt. Teraz będziemy sprawdzać czy „nasze drzewa” rosną zdrowo i pięknie się rozwijają.  

Komenda Miejskiej Policji w Zielonej Górze: https://zielona-gora.policja.gov.pl/go2/serwis-informacyjny/aktualnosci/43449,ZIELONOGORSCY-POLICJANCI-TAKZE-POSADZILI-DRZEWA-W-CZASIE-AKCJI-800-DRZEW-NA-800-.html

Policja Zielona Góra
Policja Zielona Góra